Materiały do CAE

Wszystko o egzaminie CAE - Certificate in Advanced English

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 21 cze 2005, 21:46

Kochani,
czy ktos dysponuje moze jakimis materialami do CAE w wersji elektronicznej i moglby mi przeslac na maila: calineczka2005@poczta.onet.pl.

A moze mi doradzicie gdzie takie testy moge znalezc (moze sa jakies strony z ktorych mozna je sciagnac). Zwlaszcza zalezy mi na listeninu, ale nie tylko. Moze mozna lupic jakies testy (w tym listeningi).

Prosze pomozcie mi sie przygotowac do CAE.

Pozdrawiam,
Calineczka
Visitor
 


Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 29 lip 2005, 15:39

Szukam książ…ek do CAE. Moż…e ktoś kto już… zdawał CAE mogłby mi polecić jakieś książ…ki? jakie wydawnictwo i wogóle... wyle tego jest ż…e nie wiem z czego korzystać najlepiej. albo wiecie gdzie moż…na zdaleść testy z poprzednich lat? dzięki:)
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 29 lip 2005, 16:48

proponuję poszukać na : http://www.cambridgeesol.org/exams/cae.htm
to oficjalna strona Ośrodka egzaminacyjnego w Cambridge, moż…na zamówić materiały lub ściągnąć z lat poprzednich.
Pozdrawiam
Kasia
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 30 lip 2005, 11:40

znam ta strone ale widocznie kiepsko szukałam.bo nie znalazłam,chyba dlatego ż…e wszystko piszą po ang;) A Ty juz zdawałas cae? duzo trudniejszy od fce? zastanawiam się czy naucze się sama w domu czy zapisać na jakiś kurs?
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 30 lip 2005, 14:29

Native speaker in Poznan.
Private lessons from a certified teacher 15zl/hr. spence12001@hotmail.com
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: parania » 17 sie 2005, 12:02

poszukuje dosłownie wszystkiego do CAE i CPE szczególnie interesują mnie podręczniki w wersji ebooków a takż…e niedawno wydane książ…ki w j. ang
Mam:
1)Focus on advanced english (Longman)
2)Longman english grammar
3)Grammar and vocabulary for cambridge advanced and proficiency (Longman)
4)THE ULTIMATE PHRASAL VERB BOOK
5) Essential guide to writing (Oxford)
6)English vocabulary in use upper-intermidiate & advanced (cambridge university press)
7) English vocabulary in use pre-intermediate & intermediate
8)grammar practise for upper-intermediate students
9) a practical english grammar
10)english composition, grammar, punctation
11) english grammar in use intermediate
12)grammarway 3 with answers
13) english idioms, exercises on idioms
14)HIGHER LESSONS IN ENGLISH. A WORK ON ENGLISH GRAMMAR AND COMPOSITION
15) lexical functional grammar
16)Meanings And Origins of Phrases, Sayings, ClichżĽs And Quotes
17)Oxford Practice Grammar
18)Technical writing made easier
19) the A-Z of Correct English
20)The American Heritage® Book of English Usage
21)The Ins and Outs of Prepositions
22)The Probert Encyclopaedia of Slang 2004
23) testy do CAE z ubiegłych lat i inne
23) testy z listeningiem do IELTS
24) trochę testów na wyzsze uczelnie
25) Kod leonardo da Vinci (po ang)
26) Anioły i demony (po ang)
27) Harry Potter cz 6 (po ang)
28) Paulo Coelho "Maktub" (po ang)
WYSYŁAM PLIKI TYLKO W ZAMIAN ZA INNE! Jeśli jesteś zainteresowany/a i masz coś do CAE/CPE pisz forget_me-not@o2.pl
parania
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2004, 23:00

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 21 kwie 2006, 13:30

Potrzebuję pilnie listeningi go CAE!! Moż…e ktoś mi poradzi gdzie szukać?

grande@wa.home.pl
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: Visitor » 21 kwie 2006, 20:36

wszystkie powyzsze materialy mozna dostac w ksiegarni. w formie ebookow sa piratami, wiec dziwie sie ze jeszcze post nie zostal skasowany
Visitor
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: lookazme » 10 maja 2006, 16:26

kompletne materiały do FCE, CAE

angielski do FCE, CAE - kompletne materiały
zebrane, kompletne materiały pochodzące z nauki do FCE i CAE - phrasal verby, wyraż…enia, idiomy, gramatyka, itd

Pełne informacje na stronie http://www.allegro.pl/item103215373_ang ... plet_mater
ialow_.html
oraz www.angielski.freehost.pl
lookazme
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

polecam kurs w tfls

Postautor: rutaks » 22 wrz 2011, 3:03

radze zapisac sie do jakiejs szkoły jezykowej. Ja zdawałam po kursie w szkole tfls. Maja najwyzsza zdawalnosc
rutaks
 

Ebooki do CAE oraz super kurs online!

Postautor: Aniolai » 22 wrz 2011, 16:08

Na chomiku jest mnóstwo książ…ek do ściągnięcia:
http://chomikuj.pl/jezorownia/J*c4*98ZY ... ielski/cae
Najlepiej jest dokupić sobie za grosze transfer http://chomikuj.pl/DodatkowyTransfer.aspx?p=2 i wówczas moż…na sciągnąć sporo książ…ek.

Ja przygotowuję się ze stony:
http://www.flo-joe.co.uk/cae/students/index.htm Wykupiłam sobie 13 weeks za 21 funtów. http://www.flo-joe.co.uk/newsletter/cae/caeletter.htm
Jest takż…e do kupienia druga część tego kursu.
Jestem bardzo zadowolona z tego kursu!
Aniolai
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2011, 16:01

Re: Materiały do CAE

Postautor: skamar » 27 wrz 2011, 22:56

oj kombinujecie i kombinujecie. weźcie zainwestujcie stówę w porzadny kurs przygotowujący do CAE i starczy, bo tak to więcej czasu spędza się na szukaniu materiałów niż… na samej nauce - choć fakt, fajniej sie szpera po necie niz uczy ale...
za 99 moż…na sobie po prostu kupic kurs SuperMemo Fast Track To CAE i tam macie wszystko, czytanie, słuchanie, gramatykę i to sposobem dzięki któremu nie zapomnicie czego uczyliście się tydzień, miesiąc czy rok temu.
moż…ecie sobie ten kurs najpierw potestować na platformie www.supermemo.net opcja "wypróbuj" - i sami zobaczycie czy to wam pasuje.

Marcin
skamar
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2011, 2:41

Re: Materiały do CAE

Postautor: dixon23 » 02 paź 2011, 1:50

Sam kurs komputerowy nie wystarczy. Supermemo jest górą, ale przyda się jeszcze dobra szkoła językowa. Sam chodziłem do LSC w Warszawie i CAE mam w kieszeni.
dixon23
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: sazzas » 14 paź 2011, 13:41

w kwestii tego egzaminu polecam kursy przygotowujące z tfls
sazzas
 

gwarancja zdania CAE po kursie w TFLS

Postautor: zebratt » 07 lut 2012, 1:51

osobiscie polecam zapisac się na kurs przygotujący do egzaminu CAE . Szkołą która specjalizuje się w przygotowaniach do egzaminów jest szkoła TFLS. Dają gwarancję zdania egzaminów.
zebratt
 

Re: gwarancja zdania CAE po kursie w TFLS

Postautor: camillat » 28 maja 2013, 14:34

Faktycznie, szkola TFLS organizuje kursy na wysokim poziomie. Jej certyfikaty ukonczenia kursu sa honorowane przez wiekszosc szkol wyzszych i to nie tylko w Polsce.
zebratt pisze:osobiscie polecam zapisac się na kurs przygotujący do egzaminu CAE . Szkołą która specjalizuje się w przygotowaniach do egzaminów jest szkoła TFLS. Dają gwarancję zdania egzaminów.
:kiss:
camillat
 

Re: Materiały do CAE

Postautor: ala135 » 29 lis 2013, 11:40

hej, hej, polecam kurs przygotowujący do CAE od Mutlikurs.pl: masz tam duż…o przydatnych słówek i dostęp do przykładowych form wypowiedzi pisemnej. polecam:)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Materiały do CAE

Postautor: beterby » 11 sie 2015, 13:00

Dzięki ludzie za materiały :) Zabieram się właśnie za naukę
Jeśli masz problem z pieniędzmi, aby przeżyć do końca miesiąca, pamiętaj, że pożyczki w Warszawie sprawdź to mogą Ci w tym pomóc. Zastanów się jednak, czy na pewno jej potrzebujesz, bo będzie to oznaczać, że oddasz nawet o 20% więcej!
beterby
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2015, 12:57

Re: Materiały do CAE

Postautor: GordonR » 20 lis 2016, 22:31

Tutaj bardzo szczegółowo opisane phrasal verbs pod wszystkie poziomy takżę CAE https://notatek.pl/phrasal-verbs-fce-ca ... powiedniki
GordonR
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:53

Re: Materiały do CAE

Postautor: fillip33k » 21 lis 2016, 11:26

No dzięki za link, faktycznie wszystko super opisane.
fillip33k
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2016, 18:13

Re: Materiały do CAE

Postautor: Inkwizytor787 » 18 lis 2019, 13:34

Materiały do CAE są bardzo potrzebne. Dzięki nim można osiągnąć sukces!
_________________________________________
Licencjackie prace po angielsku
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20


Re: Materiały do CAE

Postautor: Kitana » 13 lut 2020, 10:12

Muszę sobie te CAE kupić. To jest coś naprawdę wspaniałego!
_________________________________
Licencjacka praca z zarządzania w Łodzi
Awatar użytkownika
Kitana
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2019, 15:03

Re: Materiały do CAE

Postautor: Inkwizytor787 » 09 mar 2020, 10:07

Najepiej ogarnąć Internet. Tam jest pełno artykułów, dobrych do naki pod CAE!
____________________________________
Tematy prac magisterskich z marketingu
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20

Re: Materiały do CAE

Postautor: ScottPutski » 24 sie 2020, 11:09

Tego typu materiały na pewno się przydadzą. Jeszcze więcej na pewno pomoże dobry korepetytor. To jest podstawa sukcesu!
___________________________________
http://pracemagisterskiepsychologia.pl/ ... sychopaci/
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: Materiały do CAE

Postautor: JimKredo » 16 mar 2021, 13:20

Musze sobie te materiały do CAE kupić. One są po prostu świetne!!!
_________________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/
Awatar użytkownika
JimKredo
junior fellow
 
Posty: 165
Rejestracja: 30 paź 2020, 10:25


Re: Materiały do CAE

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 6:37

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości