praca w kwiaciarni

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

praca w kwiaciarni

Postautor: julala » 09 paź 2017, 9:14

Jednym z problemów w kwiaciarni jest mała ilość miejsca na zapleczu. Folie, druty, wstążki, opakowania to wszystko, gdzieś trzeba pomieścić, tak aby wszystko było pod ręką i nie niszczyło się. Kiedyś dostępne były specjalne stoły dla florystów. Wieszało się na specjalnym stojaku folię na rolce, obok wstążki i specjalna obcinarka. Praktycznie trzymając kwiaty w jednej ręce można było swobodnie odwinąć potrzebną ilość folii i ją obciąć. Dziś ciężko dostać takie dyspensery. Na szczęście można jeszcze zamówić takie małe rolki 15 kg z folią. Ja zamawiam razem z organzą, fizeliną i siatką w firmie Artemix z Łodzi http://www.artemix.biz . Dodatkowo produkują oni opakowania wysokoprzeźroczyste w formie zrywek. Można je powiesić na ścianie tak jak kryzy i łatwo zapakować kwiaty.
Obrazek
julala
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 lis 2016, 16:21


Re: praca w kwiaciarni

Postautor: guziol » 16 lis 2017, 9:56

jak ktoś lubi taką pracę to niech się zatrudni, co za problem.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: praca w kwiaciarni

Postautor: lozora123 » 28 lut 2018, 21:54

praca w kawiarni jest naprawdę spoko, trzeba to po prostu lubię, ja zaś uwielbiam czekoladę i długo szukałam idealnego dla mnie stanowiska w firmie vobro praca mam nadzieję,że wszystko pójdzie ok i,że mnie zatrudnią :)
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: praca w kwiaciarni

Postautor: preAnetka » 15 mar 2018, 12:06

Do pracy w kwiaciarni trzeba mieć dobry zmysł estetyczny. Bez tego nasza praca raczej nie będzie doceniania. Teraz na rynku istnieje sporo kwiaciarni, dodatkowo właściciele wprowadzają wiele usług i udogodnień tak żeby ściągnąć nowych klientów, dlatego trochę trzeba się na tym znać.
preAnetka
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2016, 10:50

Re: praca w kwiaciarni

Postautor: Ryty » 18 kwie 2018, 14:55

Liczne kursy do zrobienia i wiązanki łatwo zrobić, na wyczucie :)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: praca w kwiaciarni

Postautor: gg83 » 18 gru 2018, 23:38

W kwiaciarni na pewno celofan się przyda. Służy nie tylko do pakowania kwiatów i zabezpieczenia ich, ale również do pakowania drobnych upominków, kwiatów doniczkowych czy nawet sporych prezentów. Takie opakowanie wygląda naprawdę elegancko i pasuje praktycznie na każdą okazję. Zerknij sobie tutaj https://opakowania24.eu/produkt/arkusz- ... 0-szt.html i zobacz. Mają tam różne arkusze.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: praca w kwiaciarni

Postautor: awesome25 » 19 gru 2018, 13:05

Sama chętnie pracowałabym w kwiaciarni :)
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12


Re: praca w kwiaciarni

Postautor: pasetta » 12 lut 2021, 9:56

Praca w kwiaciarni to nie tylko układanie kwiatów. Mnóstwo osób do nas przychodzi po kwiaty które można posadzić w ogrodzie, na balkonie trzymać. Takie też musimy mieć w sezonie. I ja kocham te ogrodowe szczególnie, niektóre z nich jak najbardziej sprawdzają się także jako kwiaty cięte. Na stronie sklepu online Florexpol można zamawiać nasiona kwiatów, zobaczcie sobie koniecznie. Są też informacje kiedy i co sadzić.
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43


Re: praca w kwiaciarni

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:21

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości