Zabawki internet

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Zabawki internet

Postautor: mdudek1234 » 19 gru 2015, 12:47

Hej!
Czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe w których kupujecie zabawki dla swoich dzieci?
mdudek1234
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2015, 11:54


Re: Zabawki internet

Postautor: Kamkaa » 21 gru 2015, 15:12

Poszukaj może w wyszukiwarce. :) Ja korzystam ze sklepów stacjonarnych najczęściej, a czasem za allegro.
Kamkaa
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2015, 14:52

Re: Zabawki internet

Postautor: Strogyy » 29 gru 2015, 10:12

Fajną opcją jest wyszukanie ofert na allegro i potem sprawdzenie ich stron internetowych. Większość e-sklepów to teraz działa na zasadzie że mają swoją stronę i jeszcze niektóre oferty wrzucają na allegro. :D
Strogyy
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2015, 10:01

Re: Zabawki internet

Postautor: MarcinBialek » 07 sty 2016, 10:52

Strona jaką wybieram przeważnie zależy od rzeczy którą chcę kupić. Czasem warto porównać ceny. Na święta swojemu synowi sprawiłem taki prezent: http://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/cobi-electronic/czolg-elektroniczny-t-72-v2,art,10860.html składaliśmy go razem dwa dni, zabawa była przednia i dla mnie i dla synka :) Sklep mogę polecić, wyrobili się z przesyłką przed świętami także jestem zadowolony.
MarcinBialek
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2015, 14:23

Re: Zabawki internet

Postautor: piotrek5467 » 25 sty 2016, 20:19

W sieci jest bardzo dużo takich skepów. Na samym sporo ich działa. Jeśli chodzi o zabawki z klocków, to lego ma całkiem sporo zabawek tego typu http://www.hulahop.pl/wiadomosc/zabawki ... ecka/2251/
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Zabawki internet

Postautor: Liara » 26 sty 2016, 9:53

Ja ostatnio zrobiłam spore zakupy na urodziny mojego siostrzeńca na stronie sweet24, co prawda jest to hurtownia ze słodyczami, ale wiele z nich wspaniale nadaje się na upominek np. takie jajka z niespodzianka: http://www.sweet24.pl/jajka-niespodzianki.html z figurkami do kolekcjonowania, albo żelki o zabawnych kształtach.
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Zabawki internet

Postautor: Liara » 09 lut 2016, 12:54

Wszyscy piszecie o sklepach internetowych ale co zrobić gdy nasz internet działa tak sobie i ciągle zawiesza nam połączenie ze sklepem? Sama mam obecnie taka sytuacje i zakupy w sieci odpadają bo boje się ze coś stanie sie przy połączeniu z bankiem. Najwyższa pora zmienić dostawce internetu ale kompletnie sie na tym nieznam, znajomi podesłali mi tą oferte: http://www.upc.pl/internet/ mówiąc ze za 30 złotych spokojnie uda mi się ogarnąć internet ale chciałabym poznać wasze opinie, czy UPC to dobry dostawca?
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Zabawki internet

Postautor: Majestic » 11 lut 2016, 11:20

Jeśli chodzi o sklepy z zabawkami to jeśli nie stacjonarne to chyba najlepiej allegro ;)

_________________________________________
sklepy internetowe Katowice
Majestic
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2015, 15:30

Re: Zabawki internet

Postautor: Selenaa » 06 kwie 2016, 19:41

a nie myślałaś by raz dziecku nie sprawić gre edukacjną zamiast zabawki ? często widzę w centrum handlowym , że Matras ma promocję na takiego typu rzeczy. Może dzieciaki ucieszą się z innego rodzaju zabawy , spróbuj.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Zabawki internet

Postautor: Wreta » 07 kwie 2016, 10:18

Gry edukacyjne są jak najbardziej spoko biorą pod uwagę jak ważną rolę biorą przy udziale rozwoju dziecka
Wreta
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:10

Re: Zabawki internet

Postautor: anli » 04 maja 2016, 8:41

W sumie to sprawdzonych nie mam. Kupuję tam, gdzie jest to, czego szukam. Ostatnio czytałam na przykład, jakie zabawki dla 3 latka na sprzedajemy.pl i bardzo mi to pomogło w wyborze. Jak nie wiecie, co sprawić dzieciakom, to koniecznie zerknijcie!
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Zabawki internet

Postautor: maciek233 » 06 maja 2016, 14:00

Cześć, chciałbym poznać waszą opinię na temat sklepu http://revell.bravesites.com/ ponieważ chcę w nim kupić dwa modele ale nie wiem czy warto.
maciek233
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:24

Re: Zabawki internet

Postautor: guziol » 29 maja 2016, 16:32

Ja ostatnio kupiłam świetny zestaw klocków cobi armia na urwis.pl dla mojego siostrzeńca z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Nie mogę się doczekać aż zobaczę jego minę bo marzył o tym zestawie a nigdzie nie mogłam go znaleźć.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Zabawki internet

Postautor: Kociakowiec » 30 maja 2016, 23:32

Przez internet trudno kupić zabawkę. W gruncie rzeczy swego czasu kupiłam klocki z http://gildia.info/ ale teraz staram się iść z dzieckiem do sklepu aby same wybrało co chce kupić. Przed świętami takimi jak dzień dziecka. To już za parę dni i tak nie zdążą dotrzeć do domu. Kurierzy będą zbyt zapracowani by dostarczyć. W inne dni raczej sami wiemy, że dziecku lepiej nie kupować prezentów za dużo w formie zabawek, bo potem nie szanuje, niszczy i jeszcze przyzwyczaja się, że zabawki zawsze będą nowe. A tak mało zabawek - spokój w domu. Stawiamy na rowery i sprzęt sportowy. W razie czego też jest opcja by kupić jakiś zegarek dla dziecka jeżeli jest małe. Wtedy zegarek jest i zabawką i oznaką dorosłości i jeszcze nauki. Na prawdę na początku swojego życia dziecko ma problem by ogarnąć temat czasu. Zegarek więc staje się zabawką edukacyjną i elementem mody. Tutaj jest to fajnie opisane http://tentacle.pl/sklep/recenzja/zegarek-dla-dziecka/.
Sporo nowych zegarków, a szczególnie smartwatchy ma fajne opcje do nauki języków obcych. Pojawia się na przykład co jakiś czas zadanie przetłumaczenia jakiś wyrazów albo powiedzenia jakiegoś słowa. Nieźle też działa na samych smartfonach aplikacja DuoLingo. Wydawało mi się, że gdzieś jest opcja by połączyć ją z zegarkiem. Wtedy mówi się do zegarka i ona sprawdza czy się dobrze wymawia ale to wymagałoby przetestowania, bo na razie to są pewnie tylko moje widzimisię. No ale jak nie dziś, to na pewno będzie taka opcja niebawem. To po prostu pewnie nasza przyszłość :) Więc z tymi zabawkami to ja bym się wstrzymała i rozważyła zabawkę edukacyjną.
Awatar użytkownika
Kociakowiec
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2015, 21:15

Re: Zabawki internet

Postautor: Ryty » 02 cze 2016, 15:16

Jest wybór, ja kupuje edukacyjne.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Zabawki internet

Postautor: NatiSan » 17 sie 2017, 22:55

No widzisz, a my znowu wolimy się złożyć z dziadkami i kupować coś konkretnego takiego przy czym dziecko będzie mogło zażyć odrobinę aktywności ostatni zakup na urodziny i dzień dziecka z takiej zrzutki - https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/trampoliny-ogrodowe/trampoliny-430-cm/ postawiliśmy to w ogrodzie i naprawdę dzieciaki miały masę frajdy.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00



Re: Zabawki internet

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 0:46

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości